MMA

BJJ

СЛЕДЕТЕ НЕ НА

4,098фановиLike
1,780следбенициследни не
559претплатниципретплати се
- Реклама -

БОРЕЧКИ СПОРТОВИ

БОРЕЧКИ ВЕШТИНИ

- Реклама -

ФИТНЕС

КЕВИН ЛЕВРОНИ! Кој е тој? Од каде доаѓа? Кои се неговите...

КОЈ Е КЕВИН ЛЕВРОНИ? Кевин Марк Леврони (роден на 16 јули 1964) е американски IFBB професионален бодибилдер, IFBB Hall of Famer, блогер и музичар. https://www.youtube.com/watch?v=lXs62BLQF_g&feature=youtu.be За време...

ИСХРАНА

СУПЛЕМЕНТАЦИЈА